Sajnos ez a bónusz nap már valószínűleg nem hozza meg a várt és remélt extázist. A gomolyok már hajszál híján üllősödnek, de aztán hirtelen szétesnek. Sajnos kicsit szárazabb lett már a légkör annál, amit az optimistább modellek mutattak. Kicsit engem is elvittek ma a vágyaim, de benne volt ez is. Na mindegy, az elmúlt 3 nap szép volt mifelénk.
Jöjjön, aminek nem kéne jönnie...