Ilyen dolgokat nem hordok magammal a vonaton, meg a technika már van annyira fejlett, hogy ha 3 forrás sem jelez semmit, akkor elhiggyem, hogy nem is volt semmi. Egyébként Répcelak-Csorna térségéhez a dél-osztrák zivatarok amúgy is közelebb voltak, azokat lehetne ilyenkor valószínűleg "hallani". nevet