Én a horvát Cb-t fotóztam Répcelak és Csorna között a vonatból kb. 1 órája.  laza
Az mondjuk furcsa, hogy nem volt benne villám elvileg (egyik villámtérkép sem mutatott), viszonylag magas, fejlett cellának tűnt.