Meteorológiai társalgó
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Oké, én most bemondom, hogy kora este komoly zivatarozás lehet a Dél - Alföldön.
Bocsi, tudom ez az országnak egy olyan szeglete, ami már közönyös a többségnek. Viszont számomra még izgalmas a szitu!
A friss arome is bedurrantja az esti konvekciót. Békéscsabára épp 22 mm-t mutat, Dél - Békés és Csongrád határára pedig bevarrt egy kb 50 milis gócot.
Valószínűleg az elfajuló román zivik lassan kisebb rendszerbe állnak össze és nyomatnak valami kifutószelet, ami bedurrantja a délkeleti, déli sarkot. Békés és Csongrád szerintem korrekt ziviket is kaphat, de akár Hajdú - Bihar és JNSZ dél, esetleg Bács - Kiskun déli része is reménykedhet talán...
Bocsi, tudom ez az országnak egy olyan szeglete, ami már közönyös a többségnek. Viszont számomra még izgalmas a szitu!
A friss arome is bedurrantja az esti konvekciót. Békéscsabára épp 22 mm-t mutat, Dél - Békés és Csongrád határára pedig bevarrt egy kb 50 milis gócot.
Valószínűleg az elfajuló román zivik lassan kisebb rendszerbe állnak össze és nyomatnak valami kifutószelet, ami bedurrantja a délkeleti, déli sarkot. Békés és Csongrád szerintem korrekt ziviket is kaphat, de akár Hajdú - Bihar és JNSZ dél, esetleg Bács - Kiskun déli része is reménykedhet talán...