Nálunk főleg (kb. 95%-ban) éjszaka üzemelnek a légkondik >>> szeretem, ha az asszony a konyhában csak egy cuki bugyiban vagy a kis piros köténykéjében tesz-vesz. vidám


Más. Ma sem fogunk fázni, itt (Aszód, lakótelep) már 33,2 °C van. Jönnek-mennek a kisebb gomolyok, de egyelőre nem tudnak összeállni. Mondjuk csapadék akkor sem biztos, hogy itt lenne belőle, tegnap is főleg alattunk és körülöttünk hult mérhető mennyiség.