Ha már ott jársz, elhelyezhetnél oda egy ciklon mélyítő berendezést, amely októbertől májusig üzemelne és onnan mondjuk az Eszék-Temesvár vonal felé indítaná a termékeit!
Felőlem aztán üzemben maradhat nyáron is úgy 4-5 évig!szeret