A mérő lehet, hogy jó, de elég szar helyen van. A szennyvíztisztító területén, közel az épületekhez. Évek óta mondom, hogy nem szerencsés, de hát ez van. Délelőtt amikor a fenyők árnyéka megszűnik, és elkezdi a környék épületeit, járdáit érni a nap, akkor megindul mint a rakéta.