Szia! Kitudja hogy azt a  projektet nem befolyásolta-e esetleg a kormányváltás? Ózdon is megcsinálták a  teljesen hivatalos állomás  alapjait de  több mint 1  hónapja  nem járt  erre senki.Ózdon referencia állomást terveztek aztán hogy mi lesz belőle az kérdés. 
Amit te írsz arról se hallottam semmit pedig ismerősöm is pályázott rá  nem túl messze innen.