Július 3-5 környékétől nem is olyan rosszak a fáklyák...
Nem teljesen reménytelen a dolog, hogy onnantól mozgalmasabbá válik az addigi égető időállás. Mozgolódás van a csapigörbék között.
Persze lehetne jobb is és messze van, de legalább nem kilátástalan.