Nézem a Hungaromet hőmérsékleti térképet, és hogy lehet hogy szinte minden nap Budapest északi részén van a legmelegebb? Biztos hogy jó a mérő?

Illetve nem tudtok valamit arról, hogy mikor dönt a Hungaromet hogy ki kap a pályázat eredményeként időjárás állomást? Nem június volt a határidő?