Nekünk Budakalászon a dombon 16 méter mély ásott gyűrűs kútunk van, abból csak öntözöm a veteményt. Tegnap este először fordult elő, hogy kifogyott belőle a víz, 2015-ben létesítettük. Éjfél körül már be tudtam fejezni, addigra lett benne annyi, de el vagyok nagyon keseredve, azon a telken nincs más vizünk és rohadt sokat dolgoztam a veteményekkel. 
Mi lesz így nyáron, ha most már ez van? szomoru