Nem kétlem, hogy van baj. Én ijesztőnek találom a most zajló folyamatokat. A június tetszett eddig, egész élhető volt, de pl. a május megint szárazságot, fagyot hozott, és nem volt számottevő őszi téli csapadék sem. A fő gondot abban látom, hogy elmaradnak, vagy jelentősen csökkennek a vízpótlást szolgáló időjárási jelenségek. (ciklonális tevékenységek). Akkumulálódik immáron 5. éve az aszály is. Remélhetőleg változni fog azért valamelyest a helyzet. Én megszenvedem, mert a klímát nem bírom, nekem “ természetellenes” a mesterséges hideg. Ennek ellenére be kell ruházzak rá majd.