Egyébként VasZalában is vannak gondok

Zalaszentgróton dolgozom és itt a körzetben komoly vízhiány van. Másodfokú vízkorlátozás van érvényben, az itteni és a kehidai tározó is üres, a magasabb településeken már nincs víz, vagy alig van nyomás. Itt a mentőállomáson is észrevehetően csökkent a nyomás. A szomszédban vízművesek laknak, azt mondják jekentősen csökkent a kutak vízhozama. 
Szóbeszéd szerint hamarosan eljut addig a dolog, hogy mosni és öntözni sem szabad a hálózatról.