Üdv! Tegnap délután volt egy meglepetés záporozás, amiből 10 mm kerekedett a végére és a levegő is lehűlt 37-ről 25 °C-ra, de persze a páratartalom az egeket verdeste. vidám Elnézvén az előréket, nálam simán ugorjuk majd a 40 fokot, sőt. Kemény napjai lesznek a légkondiknak, a kerti munkáknak és programoknak meg reszeltek.