Ha valaki ránéz a műholdképre, akkor a Benelux-államok és Németország térségéből mintha felénk sodródna az AC peremén a nedvesebb légtömeg. Lehet abból valami? Számíthatnak rosszul ennyivel az időjárási modellek?