Mára ennyi jutott a Pilisbe.
A képeket délután 3/4 4 körül készítettem Piliscséven ék irányban a munkaidő leteltekor.

Munka után a szomszédban Dorogon strandoltam, ill. inkább úsztam és még egy zápor széle is elkapott jó erős széllel, gyenge, rövid időre mérsékelt intenzitással, tehát ma csapadékhullást láttam, sőt tegnap délután Soroksáron is láttam csapadékhullást a fellépésem elején, az már intenzív zuhi volt.
Hát, sok lesz már a jóból, ennyi csapadékot!?!?!?!? Bohóc

beillesztett kép



beillesztett kép