Hát-hát... 
Persze kívánom, hogy ne így legyen!
Egyébként erről lehetne indítani egy tippversenyt. Szerintem valahol Budapest agglomerációjában lesz a csúcs 40-41 fokkal a hőhullám tetőzésékor, mert az a térség mostanában nagyon durván tolja a nappali felmelegedést - gondolom ez összefügg azzal, hogy jelenleg talán errefelé a legszárazabbak a talajok az országban.

beillesztett kép


beillesztett kép