Ma kettő körül Graz magasságában brutál viharba kerültünk..egy darabig mentünk mellette,bíztam hogy eltudunk mellette suhanni,de nem sikerült.. bemenekültünk egy benzinkútra,ott durvult be igazán...hirtelen a légzuhatag simán ketté tört több fát is.. félelmetes volt..és csak a szélén voltunk...Otthon meg semmi.. Mondjuk ilyen nem is kell..