Tegnap és ma az esélytelenek nyugalmával figyeltük az eseményeket, szerencsére az Alföldön sok helyen szépen esett/esik, ez örömteli. A következő 1 hétben unalmas kánikula lesz bármiféle izgulnivaló nélkül. Idén eddig 2 db zivatar volt, elég lapos. Július-augusztus még hozhat néhány zivatart, hacsak nem lesz hetekig hőkupola.