Szuper nap a mai! Már rövidebb is, mint a tegnapi, ezzel pedig lassan, de magabiztosan megindultunk a tél felé! Ugyan egy kis ideig még fogy a hó- és jégtakaró északon, de aztán szépen elkezd hízni, gyűlni a szibériai hó, lehet lesni a DAI indexet, a Kara-tenger befagyását, aztán meg a sarki hidegbetörések és a jó kis meridionális váltások esélyét!! Pár hét múlva a hegyekben már megjelenhetnek az első hópelyhek, s onnan már csak egy kis idő, mire az első síkvidéki havazást is lehet latolgatni... Most még a 30 fok az úr, de nemsokára ennyi cm havat fog bepakolni az ECM #43mas futása!