Itt is hasonló a helyzet, 2 zivataros nap, 2-szeri aszfaltnedvesítés. Talán a város déli részén eshetett 5+ mm.
Pár hete minden zivatar fölöttem vonult át, most meg rálépett valaki a hajszárító kapcsolójára...