Hát igen, ebben bíztunk, hogy a gerinc tartósan nyugatabbra húzódik és a keleti oldala behorpad. Abból lehetett volna egy jobb fajta Medárd hazánkban. Már látszik, hogy nem lesz, telibe kapjuk a ganét a következő két héten bizonyosan. És szerintem könnyen lehet, hogy a nyár hátralévő részében is meghatározó lesz majd ez a csodás felállás...