Kis off. Egyik ismerősöm Eszak-Irországba lakik és mutatta hogy oda mekkora vihart várnak csütörtökre. Ő nem ért hozzá így ránéztem énis kíváncsiságból a gfs-re és leesett az állam. Olyan paraméterek lehetnek hogy én még ilyet Magyarországon nem nagyon láttam, nemhogy ők. Irországba 20 fokos T850, 4000+ J/kg Cape, 44-48 Thompson, jó kis nyírás, nedvesség is lesz bőven és tornádóveszély. Összeszorult a gyomrom kicsit. Ha itt már olyan unalmas lesz holnaptól a meleg követem azt. vidám