Természetesen itt a nyugat keleten pár robbanó gomolynál többre nem futotta,Június 34mm,év 196mm,ami a héten így is marad már zavarban
Az ami igazán aggasztó a folytatás Link Kisül a békák szeme,mondták volna régen,de hol vannak a békák,szerintem már rég kisült.Régen ilyenkor egész békakoncertek voltak este,most csak madárcsicsergés fogad esténként,pedig egy lápos, (valamikor) erdős  folyópart közelében van házunk.Mindenesetre még csak nyár eleje van,ha ez így folytatódik,akkor óriási gondok lesznek. duhos