indul a nyár+
szombaton kisütte már délelőtt a fejemet meggyszedés közben, utána több órás magozás közepette a rádióban a hölgy örült "avégreittaragyogójóidő"-nek és a kánikulának, nahát minden minden volt nálam csak úrikisasszony nem...hétvégétől pár napra a Tátrába utazunk,még ott sem látszódik, hogy fáznunk kellene....