Egyelőre a száraz évszakban vagyunk.beteg Elnezve a 33 - 38 fokok beláthatatlan időtávját, kábé olyan mintha egy sivatsgnak kellene gyalog nekivágni. Estétől már sajnos stabilizálódik az északkeleti térségben a légkör. szomoru