Közben visszanéztem az elmúlt 9 évet... így csal az emlékezet. Azt hittem, hogy ez a júniusi hőhullám egyedülálló, de nem, az elmúlt 9 évben mindig volt ilyen, bőven 30 fok feletti maximumokkal. A különbség talán annyi, hogy most összességében akár 3 hétig is tarthat jelentősebb lehűlés nélkül, ami azért azért...Bohóc