Tegnap este láttam Facebookon az egyik orosházi gazda bejegyzését, amiben az őt ért viharkárokról beszélt. A város északnyugati részén lévő Szentetornya városrészben vannak földjei. Szombaton 27 mm, tegnap 40 mm csapadékot mért, víz alatt van nála minden.
Nem gyenge egy ilyen aszályos évben. És a radar alapján biztos vagyok benne, hogy annál a résznél voltak helyek a térségben, ahol akár jóval több is eshetett...