Az Uru meccs alatt egy döglőfélben lévő cella záporos tartós esőjét nyugtázni, miközben Eger környékén újabb irányba lévő cellák pattannak ki.... Hát király... Az eddig nem egy elefántcsontparti konvektív időszak kezd pofásodni.