De durva, hogy ott olyan magas a júniusi minimum rekord. Mégiscsak VasZala, vagy mi  laza
Itt viszont a tavalyi 1,5 mm-t (Bohóc) már garantáltan meghaladtuk, hiszen már 50 mm felett van a havi szumma még úgy is, hogy ebből a KÜN-ből eddig alig részesültünk (a környékhez viszonyítva).