Futószalagon mentek ott meg pl.Gyopároson is a piros,bordó radar jeles zivatarok éjszaka északról dél felé.Gondoltam,hogy egy rakás eső leesett azon az útvonalon. Itt is esett egész éjjel,de csak 6,25 mm lett. Persze ez is jó,de kis mázlival sokkal több is lehetett volna a tartós retek hőség kezdetén.Most éppen ÉK felől került ki egy zivatar. Ma meg holnap még van éppen esély.