Több órán át állt Zuglóban Alsórákos felett a tömb, jég is volt benne, illetve rengeteg csapadék. És még mindig esik, miközben besüt a nap a felhők alá. A zöldike megtelt az első kör után, amikor átmenetileg ki tudtam menni fotózni. 

beillesztett kép


beillesztett kép