Húszemeletes környéke romokban. De legalább a vihar által betört ablakokon könnyebben dől be a friss levegő. laza

Viccen kívül, tényleg lehet most szellőztetni, már 6 tizedet hűlt a szoba (29,5 -> 28,9).