A küllös szivárványos kép nagyon tetszik -- gratula! Sokat tekertél azzal az első képen látható bicajjal, hogy a kompozíciódban épp a valamilyen mezőgazdasági épület bal széle legyen a szivárvány bal "lába" előtt? Ahol ugye a kincs rejtezik kacsint

Az említett képet javaslom egy természetfotó pályázaton való beadásra, szerintem esélyes lenne!