Pécs is megkaphatja maga ívét  laza Van még utánpótlás ahonnét ez jött... - Áramlás alapján én is a Balcsira szavazok de van benne egy kis északabbra kanyarodás. 

beillesztett kép

   

szerk: az előtte lévő zöld gyenge katyvaszt se írnám le csontra mert szerintem helyi képződések is lesznek hamarosan az elkövetkezendő 0-3 órában.zivatar