Ilyenkor bezzeg mi is DNy-ON vagyunk, kellett nekem üvegházat (polipkarbonát) összerakni.  Majd a végén úgy járok vele, mint a  tavaly ősszel kiültetett leanderekkel. nevet laza
/nem úgy néz ki hogy gyengülne a kis DNY-i cucc/