Nagyon furcsa érzés itt lenni délnyugaton és látni a radaron, ahogy közeledik és közben nem gyengül, vált irányt, válik 3 felé és egyéb szokásos szarságok. Napok óta látszik, hogy jönni fog és jön is, mint a csabai gyors. Ja várjunk, az gyakran késik, néha lerobban.  laza