Floo! Tudom, hogy ez nálad kb tucat esemény, de kérlek, dokumentáld majd videóval azt a kis gyenge zivatart, ami hozzád tart délnyugatról!nevet Igazán hálásak lennénk itt, Reménytelenföldén, ha egyszer legalább digitálisan átélhetnénk a becsehelyi mindennapokatszeret Köszi előre is!nevet