...fuu nekem nem 100asak az emlékeim de jól sikerült? szegyenlos

Erre itt kínosan nagy a csend. Radaron látszik hogy a Tisza tónál keletkezett rendszer üllője alatt elindult valami, de korom sötétben nem látom lesz e eksőn múvi...
Berajzoltam a haladási irányt. Elvileg itt megy el éppen hogy mellettem. 

beillesztett kép

   

szerk amennyit csak látok az erősen sürvedt időben hogy katyvaszos lett az égbolt és még azok is határozottan erősödni kezdtek. nevet fújdogál a szél de kellemes meleg pára dús levegőt hoz. A törpe denevérek itt recsegnek a panel körül , egy bő órája elhallgatott a fekete rigók is. Este felé van hogy rákezd még egy dalra nem csak reggel. Tapintani lehet kint a "valami készül" jelleget.  lazanyelvnyujtas