Bizony! Bohóc Miskolcról kényelmesen erkélyről vedelés közbe meg lehetne fotózni.  laza Ki se kell menni terepre! El se ázol, otthon vagy.Nem zajong a család hogy beléd vág a villám. A pár ezer forintos állványról csak kattingatsz, cigizel vagy vedelsz és fél szemmel még a Tv-t is tudod nézni vagy épp laptopról a radart.. A legjobb az mikor a "fotó termék"(zivatar) házhoz jön. vidám