Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Jó reggelt! 2,2mm lucskosság és a modellek nézegetése után egyszerű a helyzet: vagy most, vagy soha ( soha = az elkövetkezendő 2 hétben biztos nem ).
Ha ma nem kapunk havat, akkor a taknyolást nézhetjük itt a Zselicben valószínűleg. Utána köd etc ( bár ha zúzmarás, az azért még adja ).
Ejj régen minden jobb vót! Pár évvel ezelőtt: Link
Ha ma nem kapunk havat, akkor a taknyolást nézhetjük itt a Zselicben valószínűleg. Utána köd etc ( bár ha zúzmarás, az azért még adja ).
Ejj régen minden jobb vót! Pár évvel ezelőtt: Link