Ho-ho-hóváró
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma
>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!
>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!
----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
Úgy kellene érteni, hogy mindenhova jutott számottevő,akár 50-100 mm is. Valóban nem jutott országszerte 50-100 mm, de a 25-50 mm-es helyek is kaptak számottevőt,a korábbi 5 hét szinte semmijéhez képest. Az említett 3 megyényi terület meg kapott 10-20 mm-ek körül, ami már nem számottevő,bár az éjjel 5 mm-rel átlagban ők is gazdagodtak.