0 mm,sőt csak pár csepp eső,száraz maradt a járda is.Tőlünk délre ment el a zivatar.Kíváncsi vagyok volt e a Makó-Mezőhegyes-Mezőkovácsháza-Battonya vonalon szélvihar és/vagy jégeső?  Én csak felhőszakadást kértem volna.  Az viszont most már kijelenthető,hogy itt van a legnagyobb aszály az országban.duhos