A villámtérkép szerint kelet felé haladnak a cellák. Erős kétségeim vannak, hogy egyáltalán jönnek-e még észak felé. Ha fel is jönnek, az igen lassú lesz, ma már nem várok semmit se max éjjel 2 után.