Ma már nagyon közel jártunk a 30 fokhoz, holnap valószínűleg be is húzzuk. Ma még fátyolfelhők se szűrték a napsütést, ma szó szerint reggel óta zavartalanul süt a nap.nevet Reggelre ma kellemesen felfrissült az idő, és ez a 30 fok körüli tartomány délután bőven megfelelő. (most 27 van). Egész októberig kiegyeznék ezzel a hőmérsékleti kombinációval. Soha rosszabb nyárkezdetet, ilyen sokszor nem is emlékszek, hogy mikor voltam strandon délutánonként, mint most június első felében. nevet