Paprikám nincs ugyan, az áfonya (és a paradicsom) meg magaságyásban illetve cserépben van, de azért persze hogy jó nekik.
Sőt! A szelidgesztenye is imádja a nedvességet, főleg így bébi korában mint az enyémek nevet
2 naponta locsolok mindent bőségesen, ergo 7-10 naponta egy hordó feltöltés, az hasznos.

Csak a cseresznye nem lenne jó, ha szétrepedne. Vasárnap leszedek mindent ami érett, már ma is találtam jó sok sötét pirosat, szerintem addigra lesznek egészen édesek is már.