Csak nehogy a medárdi esők augusztusra érkezzenek! vidám
Viccek kívül, remélem az ótvar tél és tavasz után a nyárban nem kell csalódnunk és felváltva lesz egyaránt ütős zivatarozás és 30-35 fokos hőmérséklet.