Segítek, itt Budaörsön decemberben természetesen semmi,januárban 6 nap, maximális "hóvastagság" 2cm volt, igaz azt sikerült kétszer is elérni a hónapban, nagyon boldog és elégedett voltam, majd jött az évszázad februárja, ami majdnem lealázta 29-et is, nos februárban 1 hótakarós napot sikerült abszolválnunk, akkor is 1cm-es maximális hótakaróval. Kérdés?