Ez már mindennek a teteje, ami itt megy tavasz címszó alatt az idén. Megint esik ez a rohadék, a reggeli 6 fokról inkább már nem is szólok semmit. Úgy látom az értékelhetetlen április után jó eséllyel a május is pályázik erre....duhoshány