"Beledögleni, pusztulat, pokoli"
Lazíts már egy kicsit, csak a nyár jön nem  a harmadik világháború...  laza
Remélem megdöntjük a 42 fokos Tmax-ot idén, persze szigorúan csak a statisztika kedvéért. kacsint